Trade-in

TRADE-IN - обмін б / у автомобіля на новий з доплатою. При цьому покупець не чекає, поки продасться його старий автомобіль, а відразу отримує новий, доплативши лише різницю у вартості. В даний час даний механізм користується великою популярністю на автомобільному ринку нової техніки. І це заслужено, оскільки переваг у програми значно більше, ніж недоліків. Розглянемо і ті і інші.

Переваги:

 • Перш за все - зручно. Протягом 3-4 годин Ви зможете пересісти зі своєї старої машини в нову. Всі складності, пов'язані зі зняттям з обліку б / у автомобіля і постановкою на облік нового, може взяти на себе салон
 • Відсутність грошових витрат, пов'язаних з продажем вживаного автомобіля (реклама в журналах, місце на ринку і т.д.).
 • Економія часу. Адже відриваючи свій час і сили від основної роботи, Ви втрачаєте більше, ніж економите, продаючи машину самостійно.
 • Безпека. Покупець не ризикує стати жертвою аферистів при продажі свого авто на ринку або по оголошенню.
 • Можливість обміняти свій автомобіль не тільки на новий а й будь-який вподобаний автомобіль з нашого майданчика.
 • Недоліки: він один - старий автомобіль при «Trade-in» зачитується по вартості на 10-15% нижче його ринкової вартості.

Висновки:
Висновки у всіх різні. Хтось готовий витратити час і сили, продаючи свою машину по оголошеннях і на ринку, заощадивши при цьому якусь суму, а хтось не має часу або бажання займатися невластивою йому справі, таким як продаж машини.
Послідовність дій при покупці авто по схемі "Trade - in":

 1. Візит в автосалон і вибір (замовлення) нового автомобіля.
 2. Отримання короткої інформації про програму в салоні.
 3. Візит в централізований відділ "Trade - in".
 4. Повна технічна діагностика б / у автомобіля на СТО (вартість 150-205грн за рахунок салону, у разі згоди клієнта на залікову суму, визначену після діагностики).
 5. Укладення договору у разі обопільної згоди сторін.
 6. Передача б / у автомобіля, знятого з обліку в МРЕВ, (зняття з обліку покупець виробляє за свій рахунок самостійно, або за нашого сприяння).
 7. Здійснення доплати за новий автомобіль.
 8. Отримання нового автомобіля.


TRADE-IN В КРЕДИТ - обмін б / у автомобіля на новий з доплатою. В даному випадку доплата здійснюється за рахунок банківського кредиту, а старий автомобіль передається в якості початкового внеску. Причому всі додаткові платежі (зняття з обліку, реєстрація нового автомобіля, страховка, банківські витрати) будуть враховані таким чином, щоб покупець пересів зі старої машини в нову без грошових витрат (зручно, чи неправда).

Послідовність дій при покупці авто по схемі "Trade - in" в кредит:

 1. Візит в централізований відділ "Trade - in".
 2. Повна технічна діагностика б / у автомобіля на СТО (вартість 150-205грн за рахунок салону, у разі згоди клієнта на залікову суму, визначену після діагностики).
 3. Вибір нового автомобіля в автосалоні і отримання на нього специфікації для банку.
 4. Візит в банк.
 5. Повторний візит до відділу «TRADE-IN" у разі позитивного рішення банку про надання кредиту.
 6. Передача б / у автомобіля, знятого з обліку в МРЕВ, (зняття з обліку покупець виробляє за свій рахунок самостійно, або за нашого сприяння).
 7. Повторний візит в банк для підписання кредитного договору та ін. Документів.
 8. Отримання нового автомобіля.

Висновки:
Зручний механізм обміну автомобіля для людей, які цінують свій час і зосереджених на своїй роботі, бізнесі і т.д. Бо часом ми втрачаємо набагато більше сил і часу, в кінці кінців грошей, займаючись невластивим нам справою (продаж машини, ремонт в квартирі і т.п.) ніж економимо.

Погодження про, а також з питань продажу / покупки автомобіля за схемою "trade-in" звертайтеся:

м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 3
(093) 170 37 77

igor.matvienko@subaru.kiev.ua