Програма лояльності «Акумулятор»

З 01 квітня 2012 року в мережі дилерських центрів ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» діє Дисконтна програма лояльності «Акумулятор».
Купуючи автомобіль в автоцентрах мережі по всій території України, клієнти отримують накопичувальну карту «Акумулятор», яка дозволяє обслуговувати свій автомобіль в офіційній мережі СТО «Богдан-Авто Холдинг» зі знижкою від 5%.

Особливості програми «Акумулятор»:
Для збільшення відсотка знижки за Дисконтною програмою СТО «Акумулятор» власник карти може передавати її своїм друзям, знайомим для обслуговування їхніх автомобілів на станціях мережі СТО «Богдан-Авто Холдинг» по всій території України (незалежно від марки автомобіля), з допомогою цього збільшуючи «баланс» своєї карти.

Також варто відзначити, що знижка надається на загальний рахунок-фактуру, а не тільки на роботи, як це часто буває в інших програмах !!! *

В Дисконтній програмі СТО «Акумулятор» існують такі розміри знижок на запчастини, послуги та аксесуари, а також діє накопичувальна система (сума за рахунками-замовленнями при обслуговуванні автомобілів):

5%

7%

10%

карта видається при покупці автомобіля в мережі автосалонів ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» або при обслуговуванні на наших СТО. для отримання знижки необхідне накопичення балансу карти більше 7 000 грн. для отримання знижки необхідне накопичення балансу карти більше 10 000 грн.

 

Додаткову інформацію про Програму лояльності і умови придбання Дисконтної картки Ви також можете отримати на наших станціях сервісного обслуговування.

*Примітка:
Вартість запасних частин або матеріалів зі знижкою не може бути нижчою від закупівельної ціни. Знижки не поширюються на роботи і матеріали, які надаються підрядниками і не підсумовуються.

Знижка за програмою Акумулятор і сезонні акції знижки не підсумовуються. Дисконтна програма СТО «Акумулятор» діє в дилерських центрах «Богдан-Авто Холдингу» по всій території України. Перелік сервісних позицій СТО «Богдан-Авто Холдингу», на які надається дисконтна знижка, може відрізнятися в регіонах України в залежності від маркетингової політики компанії в кожному регіоні. Більш детальну інформацію по програмі СТО «Акумулятор» можна дізнатися в автосалонах мережі «Богдан-Авто Холдинг» по всій території України. При здійсненні розрахунків на станціях сервісного обслуговування автомобілів наявність картки – ОБОВ’ЯЗКОВА.

У всіх випадках повернення Клієнту коштів, внесених раніше в оплату запасних частин і / або сервісних послуг, придбаних з використанням Дисконтної карти, поверненню підлягає виключно сума, зазначена в касовому або платіжному документі клієнта. При цьому відповідним чином коригується надана Клієнтові знижка.

Підприємство гарантує строгу конфіденційність щодо наданої Клієнтом інформації. Інформація про власника карти може бути надана третім особам тільки у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Під час розпродажів або дії спеціальних пропозицій власник Дисконтної карти має право зробити вибір на користь використання своєї індивідуальної знижки або знижки, що надається компанією всім покупцям. Знижки не підсумовуються.