Сьогодні, 11 листопада 2021 року, Subaru презентував електричну модель (перший Subaru BEV*) – кросовер Solterra 2022. Тепер можна буде разом насолоджуватися природою та збагачувати наше співіснування з новим позашляховиком Subaru. Абсолютно новий, повністю електричний Subaru Solterra зберіг у собі все, що Вам так подобається в Subaru – симетричний повний привід, технологію активної безпеки, а також міцну та надійну конструкцію.

Solterra оснащена технологіями нового покоління, у цій моделі використовується мультимедійна система з великим 12,3-дюймовим екраном і можна підключатися до смартфонів за допомогою бездротової системи. Також він оснащений безконтактним зарядним пристроєм, який можна використовувати для заряджання.

Автомобіль побудований на платформі e-TNGA, що є спільною розробкою виробників Subaru та Toyota. Ця модель підтримується платформою e-Subaru Global, призначеною виключно для електромобілів. Використання цієї платформи було одним із ключових до процесу розробки. Solterra відрізняється оригінальним дизайном з чіткими лініями та заокругленими формами.

Серед ключових родзинок нового кросовера, шестикутна панель у передньому бампері, покликана візуально грати роль решітки радіатора. Акумуляторний блок Subaru розташований внизу, місткість дорівнює 71,4 кВт-год, чого має вистачати приблизно на 460 км, електромотори спереду та ззаду видають по 80 кВт, тобто сумарна віддача силової установки складає приблизно 218 к.с.

Subaru обіцяє зробити Solterra глобальною моделлю та пропонувати на таких ринках, як Японія, США, Канада, Європа та Китай. У продаж новинка надійде у другій половині 2022 року.

Детальніше про Subaru Solterra дивіться за посиланнями:

https://www.subaru-global.com/solterra/en/

https://www.youtube.com/watch?v=RgDHkjSgg98

*BEV = Battery Electric Vehicle (акумуляторний електромобіль).

thumb-image-34197
thumb-image-34199
thumb-image-34201
thumb-image-34203
thumb-image-34205
thumb-image-34207
thumb-image-34209
thumb-image-34211
thumb-image-34213
thumb-image-34215

Read also

all news